SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL 692 598 348

info@mountain-touch.pl

 

ul. Pod Sadami 5a

34-460 Szczawnica

MACZAMY W TYM PALCE :

SZKÓŁKA PŁYWACKA

Hotel Jan Jaworki

Hotel Budowlani

Szczawnica

SŁOWO WSTĘPNE

 

Nie proponujemy Wam wycieczek szkolnych po Lazurowym Wybrzeżu, działamy tylko w rejonach w których mieszkamy , znamy i lubimy lub odwiedzamy od dzieciństwa . Nie proponujemy Wam zwiedzania kościołów czy muzeów - nie interesuje to nas, i wierzymy że nie zainteresuje też dzieciaków . Nie proponjemy Wam wielogodzinnych pogadanek na tematy geologiczne Pienin i Bieszczad , bo wiemy że nie zarazimy górami w taki sposób uczestników naszych wycieczek. Nie proponujemy Wam do wyboru kilkudzsieęciu programów, bo jesteśmy przekonani że mnogość nie świadczy o jakości . ROBIMY TYLKO TO CO WYCHODZI NAM DOBRZE !

 

Wycieczki szkolne w większości przypadków to bombardowanie przez przewodników i pilotów informacjami o odwiedzanych miejscach.Postanowiliśmy pójść inną drogą, postanowiliśmy poznawać dany region aktywnie, sportowo, oraz w formie zabawy . Jesteśmy przekonani że podczas tego typu zwiedzania , uczestnikom wycieczki, pozostaje w głowie dużo więcej niż podczas biernego słuchania informacji z ust przewodnika.

 

Mieszkamy w Pieninach i w Pieninach zaczyna się nasza przygoda. Zapraszamy serdecznie na jednodniowe zwiedzanie Szczawnicy i okolic w formie gry terenowej , która oprócz walorów poznawczych pozwala uczestnikom na zabawę w formie rywalizacji . Stałym punktem naszych wycieczek jest spływ Dunajcem , nie tradycyjnie na łodzich flisackich . lecz na pontonach , po największych falach , tak żeby spływ zapadł w pamięci na długo . Obowiązkowym punktem programu wycieczek w Pieniny jest zwiedzanie zamku w Niedzicy - wiem, wiem , przed chwilą pisaliśmy że nie lubimy chodzić po zamkach i muzeach - ale co by było gdyby połączyć zwiedzanie dwóch zamków z wycieczką kajakową po zalewie Czorsztyńskim ? :) . Zamki widziane z poziomu jeziora to naprawde fajna rzecz . W Pieninach na jeden dzień proponujemy Wam jeszcze zdobycie najwyższych Pienińskich szczytów / 3 korony, Sokolica, Wysoka / , oraz zwiedzanie fabryki oscypków .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macie więcej czasu ??? Super ! Pieniny na kilka dni to możliwość odwiedzenia parku linowego, zorganizowania wojny paintballowej, szkolenia wspinaczkowego, wycieczki rowerowej. A jeżeli chcecie powędrować , zapraszamy na wycieczkę ZDOBYWCY SZCZYTÓW, na której uczestnicy poznają klimat spania w schroniskach górskich i na bazach namiotowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żeby nie było że jesteśmy zaślepieni Pieninami, proponujemy Wam aktywne programy w Bieszczadach, oraz kilkudniowe szkolenie wspinaczkowe na jurze krakowsko-częstochowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zimą , zapraszamy serdecznie na szkolenia snowboardowe i/lub narciarskie jedno oraz wielodniowe na Pienińskich stokach / Palenica , Kluszkowce , Jaworki , Niedzica / . Gwarantujemy przeszkoloną ekipę instruktorów oraz wiele godzin dobrej zabawy na stokach.

 

 

 

 

 

 

Czasami dzielimy się swoimi pasjami z uczestnikami naszych wycieczek, a prelekcje podróżnicze / USA, Gruzja - Kaukaz / , czy szkolenia lawinowe, medyczne pozwalają nam przedstawić Wam to czym zajmujemy się n co dzień.

 

Zapraszamy serdecznie na nasze wycieczki

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISY

I INFORMACJA

692 598 348