SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL 692 598 348

info@mountain-touch.pl

 

ul. Pod Sadami 5a

34-460 Szczawnica

MACZAMY W TYM PALCE :

SZKÓŁKA PŁYWACKA

Hotel Jan Jaworki

Hotel Budowlani

Szczawnica

WAKACJE Z PRZYGODĄ

PÓŁKOLONIE W SZCZAWNICY DLA DZIECI W WIEKU 7 – 14 LAT

/ z 1 noclegiem poza domem /  

 

Miejsce : Szczawnica - Beskid Sądecki - Pieniny

Szczyty z Korony Gór Polskich - Wysoka 1050 m n.p.m

OPCJA RÓWNIEŻ DOSTĘPNA DLA TURYSTÓW

Jeśli nie masz pomysłu, jak ciekawie i oryginalnie zorganizować wakacyjny czas dla swojego dziecka, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zdecydowanie się na obóz stacjonarny w Pieninach. Naszym podopiecznym proponujemy wakacje pełne wrażeń, blisko swojego miejsca zamieszkania, które pozwolą im odkryć uroki Szczawnicy i jej okolic. Zapewniamy codzienny zastrzyk przygody i emocji, po którym dziecko będzie mogło odpocząć we własnym domu, tak aby dnia następnego stawić czoło kolejnym wyzwaniom jakie zagwarantuje mu nasza przeszkolona ekipa.

JAK  WYGLĄDA DZIEŃ ?

 

Codziennie wieczorem wysyłamy smsa o planowanych atrakcjach następnego dnia, sugerowanej odzieży

Codziennie między 8 a 9 zostawiacie dzieciaki pod karczmą u Polowacy / Szczawnica

8.00 - 9.00 - zbiórka , zabawy rozruchowe

9.00 - 14.00/15.00 - główne atrakcje dnia / patrz poniżej /

14.00 - obiad

15.00 - gry i zabawy na orliku / piłka nożna , siatkówka, filmy na projektorze /

16.00 - 17.00 - odbiór dzieciaków

Wyjątkiem są dni trekkingowe podczas których nocujemy w górach .

 

KOLEJNOŚĆ ATRAKCJI W TYGODNIU USTALAMY NA PODSTAWIE PROGNOZ POGODY !

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień 1

PAINTBALL 

Zamaskowany pluton komandosów szturmujący ostatni przyczółek "wroga", tajna wojskowa misja z kryminalnym wątkiem, odsiecz dla bratniego oddziału który wpadł w nieprzyjacielski potrzask.
Bezkarna strzelanina bez łez i krwi to zabawa tylko dla odważnych. Przyodziany w ochronny mundur, z ochronnym kaskiem na głowie stoczysz nie jedną zwycięską batalię. Sprawdź siebie i swoją ekipę!

 

Dzień 2

RAFFTING + ROWERY

Spływ Przełomem Dunajca na 6 bądź 8 osobowych pontonach. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają ratownicy WOPR oraz instruktorzy. Ten niekonwencjonalny sposób pokonywania Dunajca na górskich pontonach trwa około dwóch godzin. Spływ poprzedza 20 minutowy instruktarz.
Każda osoba jest profesjonalnie wyekwipowana (pianki, pagaje, kaski, kamizelki ratunkowe) i przy wtórze komend instruktorskich, pagajem poskramia nurt wody. Chłód wody, piękno Pienińskiego Parku Narodowego oraz rześkie górskie powietrze sprawią, że każdy zapomni o stresach dnia codziennego.

Dzień 3

WYCIECZKA ROWEROWA / SZKOLENIE DH

Zapraszamy na podstawowe szkolenie dzieci w zakresie downhillu rowerowego, które w połączeniu z wycieczką w Beskid Sądecki

TERMINY

01 - 07.07.2019 17-23.07.2019

25.07-31.07.2019

 

CENA

825 zł

OPCJA Z DOJAZDEM Z NOWEGO TARGU + 200 zł

INFORMACJE

692 598 348

 

CENA ZWIERA:

- codzienne obiady - karczma u Polowacy

/ 2 daniowe domowe posiłki /
- codzienne drugie śniadanie / buła + owoc /

- opiekę instruktorsko pedagogiczną
- zajęcia plastyczne
- paintball
- szkolenie PPM
- ognisko + wyżywienie
- raffting / wypożyczenie pontonów , transport, opiekę sterników /
- wycieczkę rowerową / wynajęcie rowerów /

- szkolenie DH
- trekking
- szkolenie wspinaczkowe / park linowy , tyrolka /
- dojazdy na poszczególne atrakcje
- nocleg na polu namiotowym
- ubezpieczenie NNW

MOUNTAIN TOUCH

Joanna Ciesielka

Ul. Pod Sadami 5a

34-460  Szczawnica

NIP  631 251 03 75


Nr rachunku :

Bank Credit Agricole

76 1940 1076 5402 9710 0000 0000

W tytule podając kod obozu / wakacje z przygodą - WZP, zdobywy szczytów - ZS, tropem wilka – TW, MO – mali odkrywcy / , oraz imię i nazwisko uczestnika.

Przykład - tytuem : WZP.Jan Kowalski

Dzień 4

 

PARK LINOWY

Trasa czerwona jest trasą najbardziej wymagającą. wysokość platform sięga 11 metrów, długość trasy wynosi około 500 m a trudność przeszkód wzrasta wraz z pokonywaniem trasy. To to, co odróżnia tę trasę od innych to pokonywanie przeszkód nie tylko w poziomie, ale również w pionie, trasa ta posiada dwa poziomy. Trasę kończymy przejazdem około 100 metrową tyrolką.

 

Trasa niebieska jest przygotowana dla osób, które stopniowo chcą oswoić się z wysokością. Jest trasą łatwiejszą z większą ilością przejazdów tyrolką pomiędzy platformami, niemniej tak samo zapewnia odpowiednią dawkę emocji i adrenaliny. Stanowi doskonałe przygotowanie do dalszych wyzwań w naszym parku: trasy czerwonej i tyrolki przez Dunajec. Wysokośc platform sięga tu do 7 metrów.

 

Trasa dla dzieci, zwana przez nas "Trasą Jasia Pierdoły" wbrew nazwie jest skonstruowana inaczej, jak w okolicznych parkach linowych. Wyróżnia ją to, że traktujemy dziecko tak samo poważnie jak dorosłych, system zabezpieczenia podczas pokonywania przeszkód jest analogiczny jak dla dorosłych. Pozwala to dziecku na poczucie większej radości podczas pokonywania przeszkód. Platformy usytuowane są na wysokości 2 metrów, co pozwala na właściwy nadzór nad pociechami przez opiekunów.

Dzień 5

GRA TERENOWA

Gra terenowa mająca na celu integracje uczestników. Podzieleni na grupy przemierzamy tereny Szczawnicy oraz Pienin w poszukiwaniu skarbu Janosika, który według legendy został ukryty niedaleko jednej z jego pustelni. Jedyną wskazówkę jaką posiadamy to stara mapa – która dla bystrego oka może wydać się interesująca, gdyż nie zawsze to co oczywiste musi doprowadzić nas do celu. Podczas drogi napotkamy się na wiele zadań i wskazówek, zabytków i atrakcji przyrodniczych które umożliwią nam dalszą podróż – 6 checkpointów, na których każdy z Was znajdzie coś dla siebie - ten dzień zapadnie wam w pamięci na długo

Dzień 6

TREKKING 2DNIOWY – Trasa Jaworki – Wąwóz Homole - Bukowinki – obozowisko pod Wysoką
Nocleg w namiotach

 

Dzień 7

TREKKING 2 DNIOWY – Trasa - obozowisko pod Wysoką – Wysoka – Durbaszka – Palenica – Szczawnica