SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL 692 598 348

info@mountain-touch.pl

 

ul. Pod Sadami 5a

34-460 Szczawnica

MACZAMY W TYM PALCE :

SZKÓŁKA PŁYWACKA

Hotel Jan Jaworki

Hotel Budowlani

Szczawnica

Po Koronę Gór Polskich

 

Naszą przygodę z organizacją obozów i półkolonii zaczęliśmy w 2010 roku, na prośbę rodziców zorganizowaliśmy jeden turnus wakacyjny - udało się. 12 dzieciaków uczących się w naszej szkółce pływackiej , uczestniczyło w pierwszym turnusie WAKACJI Z PRZYGODĄ . Dzieciaki wróciły do domu strasznie wymęczone, ale szczęśliwe, gdyż aktywny program półkolonii, pozwolił im spędzić naprawdę fantastyczne wakacje . W kolejnym roku na obóz wrócili prawie wszyscy, co sprawiło nam mega radość, ale i postawiło przed nami kolejne wyzwanie - nie zanudzić dzieciaków tym samym programem. I tak powstał pomysł na ZDOBYWCÓW SZCZYTÓW , na którym oprócz tego że dzieciaki schodziły pół Beskidu i całe Pieniny, to jeszcze posiadły umiejętności wspinaczkowe. Podczas tej półkolonii postanowiliśmy aby następne obozy były związane z tym co robimy najlepiej - działamy w górach :) Plan był prosty , na każdym wyjeździe musimy zdobyć jakiś szczyt z KORONY GÓR POLSKICH . Wybór następnego miejsca obozu był prosty - Bieszczady - pasmo które znamy , lubimy i odwiedzamy od lat - tak postał obóz TROPEM WILKA , na którym oprócz aktywności fizycznych znajdujemy czas aby trochę pozwiedzać. Kolejnym miejscem które narzucało się na mapie naszych planów obozowych, były okolice Żywca i kolejne dwa szczyty do naszej kolekcji - Skrzyczne i Czupel, które zdobędziemy na kolejnej naszej propozycji ccccc . Dopełnieniem naszej oferty są weekendowe wypady na Rysy i Turbacz.

Zapraszamy serdecznie na obozy z nami , GWARANTUJEMY że znamy przepis na naprawde fantastyczne wakacje .

 

Bartosz Ciesielka

 

 

REFERENCJE :

 

"Moje Córeczki są zachwycone obozem :-) Już zapowiedziały, że wracają do Szczawnicy zimą i na następne wakacje :-) Swietne pomysły, bardzo dobra organizacja, genialne podejście do Maluchów "

 

mama Ady i Maji

 

"Zaskoczyli mnie bardzo pozytywne. Rewelacyjna kadra, świetny program, Myślę, że możemy polecić Mountain Touch jako godnego zaufania organizatora obozów "

 

mama Mikołaja

 

"Dzieci do teraz opowiadają o swoich wrażeniach. Robicie świetną rzecz ... "

 

mama Marysi i Franka

 

"dziękujemy za wspaniałą opiekę i przeżycia, mam nadzieję że w przyszłym roku będzie powrórka"

 

mama Jasia

 

"Ogromne dzięki za opiekę i zaangażowanie, to był świetnie spędzony czas, Kuba bawił się rewelacyjnie ! "

 

Mama Kuby

PODCZAS OBOZÓW

ZDOBYWAMY:

Rysy -Tatry - 2499

Tarnica - Bieszczady - 1346

Turbacz - Gorce - 1310

Skrzyczne - Beskid Śląski - 1257

Radziejowa - Beskid Sądecki - 1266

Wysoka  - Pieniny - 1050

Czupel - Beskid Mały - 933