SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL 692 598 348

info@mountain-touch.pl

 

ul. Pod Sadami 5a

34-460 Szczawnica

MACZAMY W TYM PALCE :

SZKÓŁKA PŁYWACKA

Hotel Jan Jaworki

Hotel Budowlani

Szczawnica

BIESZCZADZKIE ANIOŁY

 

Wyjazd 2 w 1 - GÓRY + MORZE , wycieczka do  w jednego z piękniejszych zakątków Polski – Bieszczad . Wypoczynek nad zalewem Solińskim połączone z wypadami w góry , najlepsze połączenie gdy nie umiesz zdecydować się co wybrać . Serdecznie zapraszamy !!!

 


W PROGRAMIE :


DZIEŃ 1
wycieczka kajakowa do Króla Włóczęgów

 

KRÓL WŁÓCZĘGÓW - W Horodku nad Zalewem Solińskim mieszka Król Włóczęgów Juliusz I. Ponad 20 lat temu porzucił wygodne życie, i przeniósł się do swojej pustelni . Storzył tam swoje królestwo , a jemu podobni okrzyknęli go Królem Włóczęgów i koronowali go na Króla Juliusza I. Królestwo posiada własną, Światową Uniwersalną Akademię Pokoju. Oprócz działalności pokojowej Juliusz I uczy na Akademii jak egzystować samodzielnie w naturze daleko od cywilizacji, uczy swobodnego nurkowania, pływania a także wspinaczki skałkowej i turystyki górskiej. Można się też uczyć od niego gimnastyki azjatyckiej. Wykłady odbywają się w uroczym zakątku Zalewu Solińskiego. W marcu 2009 roku Juliusz I obchodził 50 lecie swojego nurkowania nurkując..... w Morzu Czerwonym. Jest doświadczonym nurkiem i płetwonurkiem. Wielu ludzi go podziwia ale są też ludzie mu niechętni. Można się z jego poglądami zgadzać lub nie ale nie można przejść koło niego obojętnie.


DZIEŃ 2

Rejs statkiem po zalewie, oraz zwiedzanie Soliny , spacer po koronie zapory

 

REJS STATKIEM :
Obecnie rejsy wiodą dwoma trasami. Pierwszy najpierw prosto w kierunku Wyspy Małej (po drodze jest jeszcze nie zawsze widoczna wyspa Okresowa - w zależności od poziomu wody w zbiorniku albo ją widać, albo nie). Zimą i wiosną znajduje się zazwyczaj 4-5m pod powierzchnią wody), następnie stateczek mija ją po lewej burcie i zmierza w kierunku Wyspy Dużej, zwanej też Wyspą Energetyka mając po prawej Polańczyk, którą opływa w ok. 2/3 długości następnie zawraca i tą samą drogą zmierza do Soliny. Druga trasa prowadzi najpierw podobnie do pierwszej z tym, że Wyspa Mała zostaje po prawej burcie a statek opływa Półwysep Jawor i zawraca w miejscu gdzie powinno być widać sporo wystających z wody pozostałości po dawnym lesie. Jeżeli ktoś nigdy nie płynął "Bieszczadzką flotą" warto z jej usług skorzystać .


DZIEŃ 3
Wyjazd na Ukrainę – zwiedzanie Lwowa

 

UKRAINA :
Zapraszamy na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Zabierzemy Cie na fascynującą wycieczkę do tego przepięknego miasta, gdzie przeplatają się kultury wschodu i zachodu. Zobaczysz stare kamienice w bramach których rozbrzmiewa jeszcze echo podwórkowych kapel. Skosztujesz regionalnych specjałów,. Staną przed Tobą otworem najstarsze i najpiękniejsze zabytki architektury i sztuki.
Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich
Trzy katedry
Apteka - muzeum- zejście do piwnic
Lwowska promenada z pomnikiem Adama Mickiewicza
Spacer po Starym Mieście
Teatr Opery i Baletu

DZIEŃ 4
Wyprawa na Połoninę Wetlińską

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z BIUREM PO WYCENĘ !!

 

MOŻLIWE ATRAKCJE W TYM PROGRAMIE :

 • WYPRAWA NA TARNICE

 • WYRAWA NA POŁONINY

 • SPŁYW SANEM

 • WYCIECZKA KAJAKOWA

 • WYJAZD NA UKRAINĘ

 • ZWIEDZANIE ZAPORA + SOLINA

DODATKOWO :

 • PRELEKCJE PODRÓŻNICZE

 • SZKOLENIE RATOWNICZE

 • SZKOLENIE LAWINOWE

 • MASTERCHEF

 • SZKOLENIE MAPA + GPS

WYCENA INDYWIDUALNA

INFORMACJE

info@mountain-touch

 

CENA TEGO PROGRAMU

ZAWIERA:

- zakwaterowanie / wszystkie opłaty za pole namiotowe / pensjonat
- codzienne pyszne śniadania /

obiady / kolacje
- wycieczkę na Ukrainę + zwiedzanie Lwowa
- trekking z przewodnikiem na

Połoniny / Tarnicę
- wycieczka kajakowa do Króla Włóczęgów
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW

- niesamowitą przygodę :)

 

 PROGRAM TEN JEST PROGRAMEM PRZYKŁADOWYM - WYCIECZKĘ TWORZYMY SPECJALNIE POD TWOJĄ GRUPĘ W ZALEŻNOŚCI OD WIEKU, DOŚWIADCZENIA I KONDYCJI FIZYCZNEJ.