SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL 692 598 348

info@mountain-touch.pl

 

ul. Pod Sadami 5a

34-460 Szczawnica

MACZAMY W TYM PALCE :

SZKÓŁKA PŁYWACKA

Hotel Jan Jaworki

Hotel Budowlani

Szczawnica

AKTYWNIE W PIENIACH

 AKTYWNIE W PIENINACH

 

 

 PONIŻSZY PROGRAM JEST PROGRAMEM PRZYKŁADOWYM - WYCIECZKĘ TWORZYMY SPECJALNIE POD TWOJĄ GRUPĘ W ZALEŻNOŚCI OD WIEKU, DOŚWIADCZENIA I KONDYCJI FIZYCZNEJ.

 

Dzień 1

 

PAINTBALL - Zamaskowany pluton komandosów szturmujący ostatni przyczółek "wroga", tajna wojskowa misja z kryminalnym wątkiem, odsiecz dla bratniego oddziału który wpadł w nieprzyjacielski potrzask.
Bezkarna strzelanina bez łez i krwi to zabawa tylko dla odważnych. Przyodziany w ochronny mundur, z ochronnym kaskiem na głowie stoczysz nie jedną zwycięską batalię. Sprawdź siebie i swoją ekipę!

ZAWODY MULTISPORTOWE

OGNISKO POWITALNE

 

Dzień 2

 

RAFFTING + ROWERY - Spływ Przełomem Dunajca na 6 bądź 8 osobowych pontonach. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają ratownicy WOPR oraz instruktorzy. Ten niekonwencjonalny sposób pokonywania Dunajca na górskich pontonach trwa około dwóch godzin. Spływ poprzedza 20 minutowy instruktarz.
Każda osoba jest profesjonalnie wyekwipowana (pianki, pagaje, kaski, kamizelki ratunkowe) i przy wtórze komend instruktorskich, pagajem poskramia nurt wody. Chłód wody, piękno Pienińskiego Parku Narodowego oraz rześkie górskie powietrze sprawią, że każdy zapomni o stresach dnia codziennego.

 

Dzień 3

 

WSPINACZKA - po pierwsze: Wasze bezpieczeństwo - profesjonalny sprzęt, doświadczeni instruktorzy, po drugie wspaniała zabawa. Przygotowujemy ścianki i trasy wspinaczkowe adekwatne do Waszych umiejętności.

ZJAZD TYROLSKI – metoda pokonywania odcinków terenu pozbawionego wystarczającej rzeźby, w szczególności przepaści, wąwozów i studni w jaskiniach za pomocą podpięcia wspinacza w uprzęży do wstępnie napiętej liny nośnej rozpiętej między dwoma stanowiskami położonymi w na różnej wysokości.

MOST LINOWY LUB REPPLING - pokonywanie wąwozu, lub przepaści skalnej poprzez przejście uczestnika po dwóch linach rozpiętych między dwoma stanowiskami położonymi w przybliżeniu na jednakowej wysokości

 

Dzień 4

 

WYCIECZKA ROWEROWA

 

Dzień 5

 

GRA TERENOWA

Gra terenowa mająca na celu integracje uczestników. Podzieleni na grupy przemierzamy tereny Szczawnicy oraz Pienin w poszukiwaniu skarbu Janosika, który według legendy został ukryty niedaleko jednej z jego pustelni. Jedyną wskazówkę jaką posiadamy to stara mapa – która dla bystrego oka może wydać się interesująca, gdyż nie zawsze to co oczywiste musi doprowadzić nas do celu. Podczas drogi napotkamy się na wiele zadań i wskazówek, zabytków i atrakcji przyrodniczych które umożliwią nam dalszą podróż – 6 checkpointów, na których każdy z Was znajdzie coś dla siebie - ten dzień zapadnie wam w pamięci na długo

 

Dzień 6

 

TREKKING 2 DNIOWY – Trasa Jaworki – Wąwóz Homole - Bukowinki – obozowisko pod Wysoką

Nocleg w namiotach

 

Dzień 7

 

TREKKING 2 DNIOWY – Trasa - obozowisko pod Wysoką – Wysoka – Durbaszka – Palenica – Szczawnica

 

MOŻLIWE ATRAKCJE W TYM PROGRAMIE :

 • TREKKING

 • SPŁYW DUNAJCEM

 • GRA TERENOWA SZCZAWNICA

 • GRA TERENOWA NIEDZICA

 • WYCIECZKA ROWEROWA

 • SZKOLENIE MTB

 • PAINTBALL

 • PARK LINOWY

 • WSPINACZKA SKAŁKOWA

DODATKOWO :

 • PRELEKCJE PODRÓŻNICZE

 • SZKOLENIE RATOWNICZE

 • SZKOLENIE LAWINOWE

 • MASTERCHEF

 • SZKOLENIE MAPA + GPS

 • BIEG NA ORIENTACJĘ

WYCENA INDYWIDUALNA

INFORMACJE

info@mountain-touch

 

CENA TEGO PROGRAMU

ZAWIERA:

- codzienne obiady

- codzienne drugie śniadanie

- zawody multisportowe

- paintball

- szkolenie PPM

- ognisko + wyżywienie

- raffting

- wycieczkę rowerową

- trekking

- szkolenie wspinaczkowe

- dojazdy na poszczególne atrakcje

- nocleg na polu namiotowym

- ubezpieczenie NNW

- niesamowitą przygodę :)

 

 PROGRAM TEN JEST PROGRAMEM PRZYKŁADOWYM - WYCIECZKĘ TWORZYMY SPECJALNIE POD TWOJĄ GRUPĘ W ZALEŻNOŚCI OD WIEKU, DOŚWIADCZENIA I KONDYCJI FIZYCZNEJ.